Батальйон територіальної оборони Львівщини очолив майор Андрій Ляхович

19:14 2 жовтня 2014 р.


Фото: vgolos.com.ua

Як повідомили в четвер в обласному військкоматі, майор Андрій Ляхович замінив підполковника Олександра Кушніра.

В обласному військкоматі повідомили сьогодні, 2 жовтня, що Львівський батальйон територіальної оборони отримав нового командира. В повідомленні також конкретизують:

«Майор Андрій Ляхович відтепер виконує обов’язки командира Львівського батальйону територіальної оборони. На цій посаді він замінив підполковника Олександра Кушніра.

Майор Ляхович народився 1973 року у Львівській області. У 1995 році закінчив Вольське вище військове училище тилу за спеціальністю інженер-економіст.

У 2003 році здобув військове звання майора. Невдовзі, будучи на посаді заступника командира батальйону охорони та обслуговування Західного оперативного командування звільнився в запас.

Та коли на нашу Батьківщину напав агресор – офіцер не зміг всидіти вдома та подався до військкомату. Там отримав направлення для проходження подальшої військової служби на посаді заступника командира Львівського батальйону територіальної оборони.

При складних бойових умовах показав себе, як справжній офіцер та командир. За це і здобув повагу та довіру серед особового складу. Відтепер він виконує обов’язки командира Львівського батальйону територіальної оборони».

Про це повідомляється в четвер на сайті Львівського обласного військового комісаріату.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу