Батальйон територіальної оборони Львівщини очолив майор Андрій Ляхович

19:14 2 жовтня 2014 р.

  • 0
  • 3195


Фото: vgolos.com.ua

Як повідомили в четвер в обласному військкоматі, майор Андрій Ляхович замінив підполковника Олександра Кушніра.

В обласному військкоматі повідомили сьогодні, 2 жовтня, що Львівський батальйон територіальної оборони отримав нового командира. В повідомленні також конкретизують:

«Майор Андрій Ляхович відтепер виконує обов’язки командира Львівського батальйону територіальної оборони. На цій посаді він замінив підполковника Олександра Кушніра.

Майор Ляхович народився 1973 року у Львівській області. У 1995 році закінчив Вольське вище військове училище тилу за спеціальністю інженер-економіст.

У 2003 році здобув військове звання майора. Невдовзі, будучи на посаді заступника командира батальйону охорони та обслуговування Західного оперативного командування звільнився в запас.

Та коли на нашу Батьківщину напав агресор – офіцер не зміг всидіти вдома та подався до військкомату. Там отримав направлення для проходження подальшої військової служби на посаді заступника командира Львівського батальйону територіальної оборони.

При складних бойових умовах показав себе, як справжній офіцер та командир. За це і здобув повагу та довіру серед особового складу. Відтепер він виконує обов’язки командира Львівського батальйону територіальної оборони».

Про це повідомляється в четвер на сайті Львівського обласного військового комісаріату.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація ГО "Великий Львів"

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу