Автобус №52 розпочав курсувати зі Львова до селища Рудне

12:00 25 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У понеділок, 25 листопада, відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міськради, розпочав курсувати до селища Рудне автобус №52.

Про це повідомили у Львівській міськраді. Директор Львівського комунального АТП №1 Орест Хамула розповів: «На прохання депутатів і мешканців селища Рудне, для покращення транспортного сполучення та підвищення комфорту маломобільних пасажирів до смт Рудно розпочав курсувати маршрут №52 з низькопідлоговими автобусами. Автобуси курсують за затвердженим виконавчим комітетом Львівської міської ради маршрутом».

Згідно з рішенням виконавчого комітету, маршрут №52 продовжено до селища Рудне за схемою «селища Рудне (вулиці Грушевського, Володимира Великого й Шептицького) – Львів (вулиці Городоцька й Торгова – площа Різні – проспект Чорновола – вулиці Липинського й  Варшавська – проспект Чорновола – вулиця Городоцька – селища Рудне (вулиці Шептицького, Володимира Великого й Грушевського)».

Як інформував «Щоденний Львів», виконком міськради вніс зміни в маршрути автобусів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:14 10 грудня 2019 р.

Львівська облрада відмовила пільговикам в автоперевезеннях, – голова ГО

Львівська обласна рада не заклала в бюджет на наступний рік кошти для відшкодування перевізникам за пільгові перевезення чи компенсацію втрат особам, які мають право на пільговий проїзд.

Рубрика: Ситуації