Авіакомпанія «Ernest» перенесла рейси зі Львова

20:15 1 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/LvivAirport

У неділю, 1 липня, з технічних причин відбулися затримки рейсів авіакомпанії «Ernest».

Про це повідомили в прес-службі Міжнародного аеропорту «Львів», де також розповіли: «Перевізник підкоригував графік та повідомив його пасажирам аеропорту «Львів». Згідно оновленого розпорядку рейси відбудуться: «ERN223» Мілан-Львів – прибуття 2 липня о 02.30, «ERN224» Львів-Мілан – виліт 2 липня о 03.15, «ERN277» Неаполь-Львів – прибуття 2 липня о 17.45, «ERN278» Львів-Неаполь – виліт 2 липня о 18.30».

«Пасажирам буде надано воду та харчування, про будь-які оновлення будемо інформувати згодом. Частину пасажирів було поселено в готель, де вони мають можливість відпочити та отримати повноцінне гаряче харчування. Ще частина пасажирів відмовились від квитків, є й такі, які перебронювали квитки на інші рейси», – запевнили в прес-службі Міжнародного аеропорту «Львів».

«Усі бажаючі пасажири рейсу «ERN278» Львів-Неаполь в кількості 75 осіб були поселені в готель «Дністер», де на них очікує гаряче харчування. Також розпочато поселення в готель пасажирів рейсу «ERN224» Львів-Мілан. 34 пасажири рейсу ERN224 Львів-Мілан поселені в готелі «Дністер» та «Львів», – поінформували також на сторінці Міжнародного аеропорту «Львів» в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини