Аварії знеструмили жителів 11 населених пунктів на Львівщині

09:15 2 вересня 2017 р.

У п’ятницю,1 вересня, на території Львівської області сталися вісім порушень у роботі систем електропостачання.

Зокрема, в п’ятницю,1 вересня, о 20:40 пошкодження в електромережах знеструмило село Милятин у Городоцькому районі, якому повернули електропостачання о 22:14. Натомість у п’ятницю,1 вересня, о 23:05 спрацювання апаратури захисту електромережі знеструмило села Зашковичі, Коропуж, Романівка й Хишевичі в Городоцькому районі. Роботи з відновлення їм електропостачання будуть продовжені 2 вересня.

Окрім цього, на «Гарячу лінію області» надійшли звернення про відсутність електропостачання в будинку №56 на вулиці Івана Франка в селі Мертюки в Стрийському районі, якому вже повернули електропостачання, вулиці Дочимінської в селі Миколаїв у Пустомитівськ ому районі, якому вже повернули електропостачання, будинку №49/2 на вулиці Яворницького у селищі Рудне якому вже повернули електропостачання, будинку №80 на вулиці Хмельницького в селі Камяногірськ у Жовківському районі, якому ще не повернули електропостачання, на вулиці Шевченка у Львові, якій уже повернули електропостачання, а також на вулиці Шевченка в селищі Шкло в Яворівському районі, якому вже повернули електропостачання.

Про це повідомили сьогодні, 2 вересня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу