Аварії знеструмили 11 населених пунктів на Львівщині

10:15 28 грудня 2016 р.

У вівторок, 27 грудня, на території Львівської області були зафіксовані шість порушень у роботі систем життєзабезпечення.

Зокрема, у Сколівському районі у вівторок, 27 грудня, о 17:35 унаслідок спрацювання захисної автоматики без електропостачання залишилися три села – Верхнячка, Жупани і Климець (повністю). Роботи з пошуку місця пошкодження та відновлення електропостачання були продовжені там у середу, 28 грудня, з настанням світлого часу доби. Натомість у Яворівському районі у вівторок, 27 грудня, о 13:55 унаслідок спрацювання захисної автоматики без електропостачання залишилися три населені пункти – селище Шкло й села Стені (повністю) та Когути (частково). У вівторок, 27 грудня.  18:55 електропостачання селища Шкло, роботи з відновлення електропостачання села Стені та Когути продовжені 28 грудня з настанням світлого часу доби.

У Городоцькому районі у вівторок, 27 грудня, о 18:00 унаслідок спрацювання захисної автоматики без електропостачання залишилося село Коропуж  (частково), а у середу, 28 грудня, о 04:00 – село Мшана (частково). Роботи з відновлення електропостачання продовжені там 28 грудня з настанням світлого часу доби.

У Миколаївському районі у вівторок, 27 грудня, о 19:00 унаслідок спрацювання захисної автоматики без електропостачання залишилося село Велика Горожанка (частково), яке було відновлено в повному обсязі о 22:00. У Пустомитівському районі у вівторок, 27 грудня, о 13:30 унаслідок спрацювання захисної автоматики без електропостачання залишилися село Ставчани (частково) й один будинок у селі Чижиків. Роботи з відновлення їм електропостачання продовжені 28 грудня з настанням світлого часу доби.

У Буському районі у вівторок, 27 грудня, о 18:00 унаслідок спрацювання захисної автоматики без електропостачання залишилося село Русилів (частково). Роботи з відновлення йому електропостачання продовжені 28 грудня з настанням світлого часу доби.

Про це повідомили сьогодні, 28 грудня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу