Андрій Симко та Сергій Шевчук: завтра Львів прощатиметься з Героями

16:39 1 травня 2023 р.

Фото до новини

У вівторок, 2 травня, Львів попрощається ще з двома Героями. Андрій Симко та Сергій Шевчук загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі

Біографії Героїв

Андрій Симко (11.12.1991-29.12.2022). Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №72. Закінчив відокремлений структурний підрозділ «Технічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка», надалі вступив до самого університету.

У мирний час працював у товаристві з обмеженою відповідальністю «Нова Пошта». Захоплювався технікою.

З 2020 року виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Початок повномасштабного вторгнення зустрів на передовій, боровся із російськими окупантами на східному напрямку.

У Андрія Симка залишилися мама, дружина, син, брат, бабуся з дідусем та хрещені батьки. 

 

Сергій Шевчук (23.10.1965-26.04.2023). Народився та проживав у Львові.

Здобував професійно-технічну освіту у Львівському кінотехнікумі. Після завершення навчання проходив військову службу у Вінницькій області.

У мирний час обіймав посаду головного інженера у колишньому Управлінні кінофікації у місті Львові, згодом працював інженером у місцевому кінотеатрі. Був вправним майстром, обожнював техніку.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до територіальної оборони. Боровся із російськими загарбниками на території Харківської області та на Бахмутському напрямку у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Загинув під час виконання бойового завдання.

У Сергія Шевчука залишилися батьки, дружина, син, донька та троє онуків.

З-за кордону - на фронт: загинув доброволець Дмитро Демський

Герої Віталій Козлов та Олег Маркович загинули за Україну: прощання завтра

Десантнику Павлу Мостовому завтра віддадуть останні військові почестіТермінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів