Адмінкомісія оштрафувала за пластикові вікна десятьох львів’ян

10:35 24 квітня 2018 р.


Фото: tvoemisto.tv

24 квітня відбулося чергове засідання адмінкомісії, створеної при викокомі ЛМР щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини.

Про це повідомили сьогодні, 24 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Комісія розглянула 17 протоколів щодо незаконних дій фізичних осіб на об’єктах культурної спадщини Львова в центральній частині міста (встановлення пластикових вікон замість дерев’яних). Зокрема – на вулицях Галицькій, Сербській, Староєврейській і Руській та площі Ринок».

«Розгляд семи протоколів перенесли на доопрацювання, а щодо десятьох накладено штрафи на фізичних осіб у розмірі 850 і 1700 гривень», – поінформували також у міськраді.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко наголосив: «Мета нашої комісії – не накласти максимальну кількість штрафів, а заохотити мешканців дбати про свій будинок, який є історичною пам’яткою, ставити дерев’яні вікна. Є програми співфінасування і ми готові допомогти і в різний спосіб сприяти мешканцям встановити дерев`яні вікна».

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу