Адмінкомісія міськради оштрафувала лише одного львів’янина

11:00 19 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 19 червня, відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини.

Про це повідомили у вівторок, 19 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Комісія розглянула шість протоколів щодо незаконних дій фізичних та юридичних осіб на об’єктах культурної спадщини Львова в центральній частині міста (встановлення пластикових вікон/дверей замість дерев’яних, надбудови, тощо). Зокрема, було розглянуто протокол складений на фізичну особу, яка проживає на вулиці Стрийській, 30, щодо встановлення пластикових вікон замість дерев’яних на об’єкті культурної спадщини. Комісія прийняла рішення про накладення штрафу у розмірі 1700 гривень.

«Також розглянуто протоколи щодо правопорушень, вчинених юридичними особами на вулиці Коперника («Будинок вчителя») і площі Соборній, 7 (Львівський обласний апеляційний суд). Розгляд справ перенесено. Юридичним особам дається місяць часу на укладання охоронного договору. Опісля комісія буде розглядати вже дотримання юридичними особами виконання умов договору», – доповнили у міськраді.

«Під час розгляду справи щодо порушення, вчиненого юридичною особою на вулиці Дорошенка (ПП «Євробуд»), був присутній представник власника. Комісія спільно з представником власника домовились про перенесення розгляду справи на тиждень для напрацювання чіткої логістики щодо повернення будівлі (вікон і вітрини) до попереднього стану», – поінформували також у міськраді.

Голова комісії, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, підкреслив: «Мета нашої комісії не накласти максимальну кількість штрафів, а виправлення порушення і приведення історичної будівлі до попереднього стану. Тому, якщо є розуміння зі сторони власника, ми завжди йдемо на зустріч».

«Комісія перенесла на тиждень розгляд справ щодо правопорушення «Гранд Готелю» (встановлення металевої конструкції на даху) й на вулиці Чупринки, 62а (цегляна надбудова на даху). Голова комісії Андрій Москаленко дав доручення провести комісійне обстеження надбудови на даху будинку на вулиці Чупринки», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу