9-29 листопада в приватному секторі Львова проведуть одномоментну суцільну дератизацію

10:40 4 листопада 2015 р.


Фото: lotisclean.com.ua

Мешканці будинків, які будуть відсутні під час проведення суцільної дератизації, при необхідності можуть звертатися до відділів профдезінфекції за місцем проживання.

«На території Львова осіння одномоментна суцільна дератизація у приватному секторі проводитиметься з 9 до 29 листопада 2015 року включно», – повідомили сьогодні, 4 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували6

«Проведення цих заходів дозволить зменшити чисельність мишовидних гризунів, які є носіями багатьох інфекційних захворювань (лептоспіроз, туляремія та інші). Дератизаційні роботи у приватному секторі проводять фахівці відділів профдезінфекції Львова, шляхом розкладання отрутопринади у підсобних приміщеннях та підвалах будинків при згоді господаря.

В дислокації, де зазначена назва вулиці, номер будинку та прізвище господаря, проведення роботи фіксується підписом господаря будинку. Мешканці будинків приватного сектору, які будуть відсутні під час проведення суцільної дератизації, при необхідності можуть звертатися до відділів профдезінфекції за місцем проживання (у Залізничному районі звертатися за номер телефону 292-63-14, у Галицькому й Сихівському – 271-20-82, у Франківському – 238-28-27, у Личаківському – 275-90-01, у Шевченківському – 252-27-74)».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу