89% будинків у Львові готові до опалювального сезону

12:45 24 вересня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

«Львівтеплоенерго» проводить заповнення теплових мереж і внутрішньобудинкових систем.

Про це поінформували в понеділок, 24 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як повідомили у «Львівтеплоенерго», воно готується до опалювального сезону 2018-2019 років. Зі середини вересня це підприємство розпочало заповнення водою теплових мереж і внутрішньобудинкових систем опалення».

«Підставою для заповнення внутрішньобудинкових систем опалення житлового фонду і бюджетних установ (освіта і медицина) є підписані акти готовності будинків до зими. Станом на сьогодні акти готовності підписані у 1442 будинків, які обслуговує це теплопостачальне підприємство. Це 89,1% від загальної кількості. З них вже заповнено водою 37,9%», – повідомили також у ЛМР.

«Зокрема, у Галицькому РТМ акти готовності будинків до зими мають 90,1% будинків житлового фонду, у Личаківському РТМ – 88%, у Сихівському – 88,5%, у Франківському – 91,8%, у Шевченківському – 88,4%. «Львівтеплоенерго» подає опалення й до 11 будинків у Винниках, з яких лише один будинок має акт готовності, що становить 9,1% від загальної кількості», – поінформували також у ЛМР.

У «Львівтеплоенерго» розповіли : «Для того, щоб не виникало проблем із подачею опалення, з середини вересня ми розпочали поетапне заповнення водою теплових мереж і внутрібудинкових систем опалення. Це дозволяє розвантажити процес заповнення, та, в разі виявлення якихось пошкодження у внутрібудинкових системах, їх можна буде ліквідувати».

«Для того, щоб заповнити водою внутрібудинкову системи, необхідно, щоб будинок був технічно готовим. Про це свідчить підписаний акт готовності будинку до зими. Станом на сьогодні акти підписані у 1442 будинків житлового фонду. З них вже заповнені водою 518 будинків. Однак ця інформація постійно змінюється – збільшується кількість будинків, які підписали акти готовності і в яких провели заповнення водою», –повідомили також у «Львівтеплоенерго».

«Щодо актів готовності бюджетних установ, то з 198 закладів освіти акти готовності мають 180 споживачів, з них вже заповнено водою 60. Із 46 закладів медицини акти мають 28 споживачів, заповнено водою сім», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу