7 вересня розпочнеться громадське слухання детального плану території у Львові

13:20 7 вересня 2017 р.

У міськраді очікують пропозиції щодо детального плану території у районі вулиць Трускавецької, Наукової та Підстригача у Львові.

У Львівській міськраді запевнили, що зі 7 вересня до 2 жовтня 2017 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) у районі вулиць Трускавецької, Наукової та Підстригача у Львові. У ЛМР також розповіли: «Проектом ДПТ охоплено територію площею 13,0 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ дорівнює розрахунковому терміну генерального плану міста Львова. Замовником містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІМП «Містопроект».

«25 вересня 2017 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту. Місце проведення – великий сесійний зал Львівської міської ради. Початок – о 18.00. Пропозиції можна подавати до 2 жовтня 2017 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: Львів, площа Ринок, 1. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій –  Д. Челепіс, телефон – 032 297 57 63», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу