63 прикордонники на Львівщині добровільно стали донорами

13:00 5 липня 2018 р.


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

63 військовослужбовців Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби у Великих Мостах на Львівщині добровільно долучилися до здачі крові.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: «Зібрану кров передадуть для створення необхідного резерву для Військово-медичного клінічного центру Держприкордонслужби у Львові. Медики кажуть, що цього запасу вистачить на три-чотири місяці для потреб клінічного центру».

«Спеціально для відбору крові у прикордонників до навчального центру прибули медики з Львівського центру служби крові. А для більшості прикордонників донорство є регулярною справою», – поінформували також у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби також опублікували фотосвідчення.

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу