47% сімей у Львові отримують житлові субсидії, – ЛМР
14:40 7 вересня 2017 р.
Фото: скріншот зі сторінки на сайті Львівської міськради
Заступник начальника управління соціального захисту Львівської міськради Ігор Кобрин повідомив під час брифінгу: «Станом на 1 вересня у Львові отримувачами субсидії є більше 118 443 домогосподарств. Це приблизно 47% від всіх домогосподарств Львова».
Про це повідомили сьогодні, 7 вересня, у Львівській міськраді, де також запевнили: «В аналогічний період 2016 року субсидію отримували 102 228 сімей».
«Наприкінці серпня цього року Уряд вніс зміни, які уточнюють порядок обчислення сукупного доходу та встановлюють інші соціальні нормативи споживання газу. Окрім того, внесено зміни щодо розміру протермінованої заборгованості, яка впливає на призначення субсидії», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
