44465 львів’ян уже проголосували за проекти громадського бюджету

13:00 13 листопада 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

Голосування за проекти, подані на громадський бюджет Львова, триватиме до четверга, 15 листопада.

Станом на вівторок, 13 листопада, за проекти, подані на громадський бюджет, уже проголосували 44 465 львів’ян, які віддали 68 475 голосів. Голосування за проекти, подані на Громадський бюджет Львова закінчується уже цього четверга.

Проекти-переможці будуть втілені в життя у 2019 році за кошти міського бюджету. Голосування за проекти для реалізації коштом Громадського бюджету Львова здійснюється через е-сервіс. Проголосувати можна за один великий (загальноміський) та один малий (районний) проект.

Начальник відділу громадського партнерства ЛМР Орест Файфурка зазначив: «Багато запитань надходить щодо поділу проектів на «освітні» та «інші», а також щодо того, як це впливатиме на визначення проектів-переможців. Нагадаю, що квота є для «інших проектів» – гарантовано не менше 40% від кількості проектів-переможців у кожному з рейтингів. Що це означає? До прикладу, якщо перших сім місць в рейтингу посідають «освітні» проекти, а восьмі-дев’яті-десяті місця – проекти з категорії «інше», то переможцями стануть перші чотири «освітні» проекти та восьмий-дев’ятий-десятий проекти з категорії «інше». Натомість якщо першими в рейтингу будуть сім проектів з категорії «інше», то переможуть усі сім. Тобто в кожному з рейтингів не менше 40% будуть переможці з категорії «інше».

Про це повідомили у вівторок, 13 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу