330 випускників військових кафедр стануть офіцерами завдяки львівській академії

00:10 6 вересня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалися комплексні іспити для військовослужбовців офіцерського складу, котрі були призвані на службу до лав Збройних Сил України.

Про це повідомили 5 вересня у львівському вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли: «До цього випускники військових кафедр впродовж трьох місяців проходили вишкіл на курсах перепідготовки на польовій навчально-матеріальній базі вишу». 

Начальник курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації, полковник Валерій Супріган, розповів: «ризов офіцерів запасу в Україні відбувся вперше. Особливістю підготовки є те, що курсанти вже мають певну базу знань, здобутих на військових кафедрах, однак раніше не служили у війську. Зараз програма їхньої підготовки ґрунтується на досвіді проведення антитерористичної операції — цього від нас вимагають реалії сьогодення».

Натомість майбутній командир механізованого взводу молодший лейтенант Павло Солодовник, запевнив: «Ці три місяці навчання були насправді насиченими. Я навчився експлуатувати та обслуговувати бронетанкову техніку, швидко ухвалювати тактичні рішення, підтягнув вогневу підготовку до оцінки «відмінно». Отримані за час підготовки знання дозволять нам проходити службу на командирських посадах у військах».

«Уже цього тижня, після складання комплексних іспитів, відбудеться урочиста церемонія випуску офіцерів з курсів перепідготовки. Загалом, офіцерський корпус у військових частинах Сухопутних військ Збройних Сил України поповнять понад 330 офіцерів-командирів», – поінформували також у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу