26-30 жовтня з бюджету Львівщини профінансовано видатків на суму 37,2 млн. гривень

11:22 2 листопада 2015 р.


Фото: unian.ua

Кошти скеровані головним розпорядникам.

«За період з 26 до 30 жовтня з обласного бюджету профінансовано видатків на суму 37,2 млн. гривень. Ці кошти скеровані головним розпорядникам, що дозволить не допустити жодної заборгованості», – повідомили сьогодні, 2 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували6

«Зокрема, найбільше за цей тиждень отримала освітня галузь – 14,3 млн. гривень, а також значну суму скеровано на соціальний захист та соціальне забезпечення – 8,4 млн. гривень. Окрім цього, профінансовано органи державного управління на 0,8 млн. гривень, охорону здоров’я – на 3,6 млн. гривень, культуру та мистецтво – на 1,2 млн. гривень, фізичну культуру та спорт – на 1,5 млн. гривень, будівництво – на 0,7 млн. гривень, дорожнє господарство – на 1,4 млн. гривень, пільговий довготерміновий кредит на будівництво, придбання житла для молодих сімей та одиноких молодих громадян – на 0,7 млн. гривень., субвенцію районним бюджетам на створення та розвиток центрів військово-патріотичного виховання – на 0,9 млн. гривень, виконання інвестиційних проектів і природоохоронних заходів – на 1,5 млн. гривень, мікропроектів – 0,4 млн. гривень, а також інші видатки – на 1,8 млн. гривень.

Зі спрямованих коштів на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ скеровано вісім мільйонів гривень, а стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 4,8 млн. гривень. Також на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки надійшло 0,7 млн. гривень, надання одноразової адресної грошової допомоги дітям із багатодітних сімей для придбання канцтоварів – 2,1 млн. гривень., оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 5,7 млн. гривень, медикаментів – 0,1 млн. гривень, продуктів харчування – 2,9 млн. гривень, канцелярських та господарських товарів, послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 2,9 млн. гривень, фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією та ремонтом доріг – 1,4 млн. гривень, надання внутрішніх кредитів молодим сім’ям та одиноким громадянам на будівництво та придбання житла – 0,7 млн. гривень, проведення капітальних – 5,3 млн. гривень та інших видатків – 2,6 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу