24-та бригада зі Львівщини втратила розвідника

17:28 10 серпня 2018 р.

  • 0
  • 1746


Фото: censor.net.ua

У 24-й бригаді запевнили: «Молодший сержант Дмитро Михайлович Український загинув, як герой».

У 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила з Яварова на Львівщині розповіли в п’ятницю, 10 серпня: «З великим сумом повідомляємо, що боєць Королівської бригади, з яким був втрачений зв'язок під час виконання бойового завдання 8 серпня 2018 року, на превеликий жаль, загинув. Тіло нашого героя та побратима потрапило до рук окупантів, які безжалісно та безсоромно використали його для пропагування ідей «руського миру» та війни».

«Дмитро Михайлович Український народився та виріс на Донбасі. З початком окупації вирішив добровольцем, зі зброєю в руках, стати на захист своєї Батьківщини.
8 серпня у складі групи виконував розвідувальне завдання в так званій сірій зоні. Будучи командиром групи прикриття,  потрапивши у засідку, прийняв бій», – повідомили також у 24-й бригаді.

«Основна група, отримавши доповідь від Дмитра Українського про засідку, почала відхід, а він разом із побратимом, якому щойно виповнилося лише 19 років, вели бій з переважаючими силами противника. З'ясувавши, що основна група відійшла й отримавши наказ на відхід, залишився посеред ворога й наказав відходити 19-річному розвіднику», – розповіли також у 24-й бригаді.

«Молодший сержант Дмитро Михайлович Український загинув, як герой та справжній боєць. Пам'ять про нього завжди залишиться в серцях його побратимів, які знали його як чесну і порядну людину з високим відчуттям справедливості. За мужність та героїзм в ході виконання бойового завдання Дмитра Українського представлено до державної нагороди посмертно», – повідомили також у 24-й бригаді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:15 19 березня 2019 р.

У Львові виникли 6-18 березня 14 пожеж сухої рослинності

Львівська міська рада вкотре закликає мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 255