13-річна учениця народила під час шкільної екскурсії

09:32 20 травня 2024 р.

Фото до новини

Батьком малюка виявився друг школярки.

Під час шкільної екскурсії 13-річна учениця народила дитину. Поліціянти з’ясовували, чи не стала дівчина жертвою педофільних дій. Батьком малюка виявився друг школярки. Про це інформує InPoland, пише DailyLviv.com.

Про приголомшливий випадок правоохоронцям повідомили опікуни, що наглядали за дітьми під час екскурсії. Школярі приїхали до Малопольщі з Мазовії.

Читайте також: Жінка народила дитину в лісі на кордоні

Пологи відбулися у ванній на одній із баз відпочинку Затора. Як повідомила Малгожата Юрецька з поліції Освенцима, у цій справі відкрито провадження за фактом статевого акту з особою, яка не досягла 15 років. Вона зазначила, що матеріали справи будуть передані до одного з підрозділів поліції Мазовії.

Як стало відомо, неповнолітня народила хлопчика 15 травня пізно ввечері. Малюка госпіталізували до лікарні в Кракові. Наступного дня поліціянти відкрили кримінальне провадження за фактом статевого акту з особою, яка не досягла 15 років.

Батьком дитини може бути майже 17-річний друг дівчини. Справу розслідує поліція, сімейний суд та омбудсмен у справах дітей.

Читайте також: Жінка народила дитину, в організмі якої виявили 2,5 проміле алкоголю

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів