100 метрів на Винниченка ЛОР хоче продати своїм людям, – депутат

13:07 29 січня 2018 р.

Верховна Рада прийняла Закон про приватизацію державного майна, де зазначила, що відтепер майно мають продавати публічно і прозоро – на аукціонах. На викуп матиме право тільки орендар, який зробив невід’ємні поліпшення об’єкту орендованого майна зі згоди орендодавця.

Про це сьогодні, 29 січня, під час прес-конференції на тему: «Знищити не можна залишити: яку долю готують для комунальних закладів області?», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила голова фракції  «Самопоміч» у Львівській облраді Інна Свистун.

Вона нагадала, що її колеги з фракції неодноразово пропонували депутатам у Львівській області так само продавати майно з аукціону.

- Три роки поспіль наша фракція говорить про те, що майно потрібно продавати публічно на аукціоні. Наша фракція підготувала проект рішення, який виносила минулого року на засідання Львівської обласної ради, де пропонувала практикувати тільки прозору публічну приватизацію на аукціонах. Але, на жаль, його не підтримували, - каже Інна Свистун.

Відтепер ця норма вже прописана в законі. Проте, поки закон не підписаний Президентом, у Львові все ще спробують скористатися приватизацією за старими схемами.

- Є хороше, гарне приміщення на Винниченка, сто метрів. Воно могло би бути продане за хорошою ціною на аукціоні. Але його пропонують до приватизації шляхом викупу. І відразу варто очікувати маніпуляцію зі зниженням ціни та лобіюванням деяких покупців, - застерігає голова фракції  «Самопоміч» у Львівській облраді.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:09 24 вересня 2021 р.

За 2-3 тижні Львівщина буде у червоній зоні і тут не працюватимуть ТРЦ, розважальні заклади, непродовольчі ринки та магазини, - прогноз Кузіна-Ганченка

Уже через два або три тижні кілька областей України можуть перейти до "червоної" зони адаптивного карантину. Під загрозою три регіони на сході країни і один на заході.

Рубрика: Ситуації

11:49 24 вересня 2021 р.

У Львові репресовані щомісяця отримуватимуть по 2000 гривень від міста

Виконавчий комітет міськради прийняв рішення про надання щомісячної доплати до пенсії у розмірі 2 тисячі гривень особам, реабілітованим відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу