Україна програла Англії у Лондоні

20:56 26 березня 2023 р.

Рахунок - 2:0 - на користь господарів поля.

У своєму стартовому матчі кваліфікації футбольного Євро-2024, що відбувся сьогодні на стадіоні "Вемблі" у Лондоні, національна збірна України зазнала поразки від збірної Англії з рахунком - 0:2, пише Dailylviv.com.

Команди розпочали матч у таких складах:

Україна - Трубін, Караваєв, Сваток, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Зінченко, Судаков, Маліновський, Мудрик, Яремчук.

Запасні - Лунін, Шевченко, Соболь, Сарапій, Сидорчук, Коноплянка, Довбик, Мірошниченко, Буяльський, Циганков, Бондаренко, Піхальонок.

Англія - Пікфорд, Вокер, Стоунз, Маґвайр, Чілвелл, Райс, Гендерсон, Беллінґем, Меддісон, Сака, Кейн.

Запасні: Рамсдейл, Форстер, Тріпп’єр, Ґеї, Ґріліш, Філліпс, Галлахер, Тоуні.

У першому таймі на 37-й хвилині рахунок відкрив найкращий бомбардир збірної Англії всіх часів Кейн - це був його 55-й гол, а через три хвилини Сака збільшив перевагу господарів поля. З рахунком 2:0 на користь англійських футболістів закінчився перший тайм.

У першому таймі українські футболісти не вдарили жодного разу у площину воріт англійців і не подали жодного кутового.

Цей рахунок зберігся до закінчення матчу. Ударів по воротах Пікфорда не було...

Статистичний портал SofaScore поставив найнижчу оцінку за гру Михайлу Мудрику ("Челсі") – 5.8. По 6.4 отримали Руслан Маліновський, Віктор Циганков й Олександр Караваєв.

У Мудрика не було ключових передач, він виграв 1 єдиноборство з 9, а також мав 12 втрат.

Найвищий рейтинг у збірній України в Георгія Судакова – 7.2. Найкращий гравець матчу – англієць Букайо Сака (8.8), у якого в активі гол та асист.

Фоли: 9 – 12.

Наступний матч національна збірна України зіграє проти збірної Північної Македонії у червні.