У Міжнародному центрі миротворчості на Львівщині відкрили тренажерний комплекс

12:10 14 грудня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

У містечку «Гвардійське» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відкрито сучасний спортивний зал.

Це вже другий сучасний тренажерний комплекс, який відкрили в навчальному закладі останнім часом, адже на День Збройних Сил України розпочав свою роботу тренажерний комплекс в пункті постійної дислокації. Начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, зазначив: «Розвиток спортивної інфраструктури – цінна і довгострокова інвестиція в здоров’я наших курсантів та офіцерів. Тепер навіть у польових умовах вони можуть займатись на сучасних спортивних тренажерах».

Тренажерний зал оснащений однією кросфіт-станцією та 20 тренажерами сучасної професійної лінійки. Підбір тренажерів здійснено для розвитку всіх основних груп м’язів, що дозволить розвивати силу і силову витривалість курсантів та офіцерів під час їх перебування на полігоні. А сучасний дизайн та новизна обладнання додатково вмотивує до тренувань, надасть позитивні емоції та збільшить бажання систематично займатись спортивними вправами.

Про це повідомили в п’ятницю, 14 грудня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

17:25 12 жовтня 2021 р.

Львів: Україна та Боснія і Герцеговина починають вирішувати долю другого місця у групі D

Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України прийматиме команду Боснії і Герцеговини (початок зустрічі — о 21.45).

Рубрика: Спорт

16:24 12 жовтня 2021 р.

П'ять автобусних і два тролейбусних маршрутів у Львові перевозитимуть уболівальників до першої години ночі

Через сьогоднішній матч національної збірної України у Львові з командою Боснії та Герцеговини до «Арени Львів» курсуватимуть шатл-баси.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу