У Львові встановили рекорд із перетягування трамваїв «Електрон»

14:10 23 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 23 серпня, на вулиці Чернівецькій у Львові встановили рекорд України з перетягування трамваїв концерну «Електрон».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Спортсмени протягнули одразу три трамваї, вагою 92,2 тонни, що охоплює рухомий склад, вагою 92 тонни (вага рухомого складу та водія), та дві залізні щіпки вагою 200 кг. Спортсмени протягнули трамваї дистанцією в більш ніж 19 метрів за одну хвилину й 45,25 секунди».

«Встановили рекорд атлети «Федерації стронгмену України» – чемпіони та рекордсмени світу Володимир Рекша (Львів) і Сергій Конюшок (Київ). А зафіксував рекорд головний суддя «Федерації стронгмену України» – чемпіон світу Василь Вірастюк, та представник «Національного реєстру рекордів України», – поінформували також у міськраді.

«Попередньо спортсмени планували встановити рекорд, перетягнувши два зчеплені трамваї «Електрон», загальною вагою 65,2 тонни. Складністю було те, що техніка нова й досі її ніхто не тягнув. Цей рекорд вони встановили, однак вирішили також спробувати перетягнути одразу три трамваї, що також завершилося успіхом», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу