У Львові відкрили професійний клуб настільного тенісу «Home-Club»

18:10 16 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки «ТВК Південний» в інтернет-мережі «Facebook»

На території ТВК «Південний» на вулиці Щирецькій поставили три столи.

«Професійно грати у настільний теніс відтепер можна у клубі настільного тенісу «Home-Club», який відкрили 14 жовтня на території ТВК «Південний» на вулиці Щирецькій», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Відтак львівські тенісисти отримали новий спортивний об’єкт, який відповідає сучасним вимогам та стане потужним плацдармом для розвитку настільного тенісу у Львові. Особливість клубу не лише зручна та продумана інфраструктура (зручні роздягалки, вбиральні, душові), але й наявність професійного підлогового покриття, що відповідає міжнародним стандартам.

Клуб настільного тенісу забезпечений новим сучасним обладнанням для гри в настільний теніс, а тренерами та відвідувачами клубу є майстри спорту та члени української збірної з настільного тенісу. Загалом у клубі розміщено три столи для настільного тенісу. 

Заняття в тенісному клубі будуть відбуватися за таким графіком: вікова група чотири-восьмирічних – з 14.00 до 16.00; вікова група дев’яти-шістнадцятирічних– з 16.00 до 18.00; вікова група від 18 років «і старші» – з 20.00 до 21.30.

Детальніша інформація за телефонами: тенісний клуб «НТ-10» (097) 050-80-75 та (063) 241-28-71».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу