У ЛОДА спортсменів і тренерів олімпійців зі Львівщини нагородили 887,5 тис грн: кому - скільки

18:43 16 серпня 2021 р.

Сьогодні, 16 серпня, у Львівській облдержадміністрації привітали призерів Олімпійських ігор 2020 у Токіо, які у національній збірній України представляли Львівщину.

Велогонщиця Олена Старікова виборола срібло, а володарями бронзи стали борчиня Алла Черкасова та каратист Станіслав Горуна.

Ще двоє львівських спортсменів зупинились за крок від п'єдесталу. Серед них – Оксана Лівач, яка посіла 5 місце з вільної боротьби у ваговій категорії до 50 кг та Павло Коростильов. Він посівв 4 місце у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький вручив спортсменам та їхнім тренерам грошові винагороди за успішні виступи на Олімпійських змаганнях:

Антон Нікулін (тренер) – 75 тисяч грн;

Андрій Стаднік (тренер) – 37 500 тисяч грн.

Цьогоріч на Олімпійських іграх Україну представляли 153 спортсмени, з яких 8 – представники Львівської області.

Загалом Україна виборола 19 олімпійських медалей (1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових). Спортсмени Львівщини вибороли 3 медалі Олімпійських ігор 2020 року. За кількістю виборених медалей у Токіо серед усіх областей України Львівщина посідає другу сходинку, і це є рекордним показником за часи Незалежності.