У Львові олімпійських призерів нагородять щедріше, ніж у Токіо

11:46 16 серпня 2021 р.

Фото до новини

Міська рада Львова пообіцяла надати квартири трьом львівським спортсменам-призерам Олімпійських ігор.

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з трьома львів’янами, які вибороли медалі на літніх Олімпійських іграх 2020 в Токіо: срібною призеркою – велогонщицею Оленою Старіковою та володарями «бронзи» – борчинею Аллою Черкасовою і каратистом Станіславом Горуною.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

«Вони отримали медалі, а я отримав кімоно у подарунок. Це, виявляється, японці так зустрічають спортсменів. Це історична мить для Львова, бо вперше ми отримали три Олімпійські медалі. Це дуже круто. Громада міста виконає свої зобов’язання – ми дамо спортсменам помешкання. Ми також сьогодні говорили про розвиток спорту, про інфраструктуру, яку треба у Львові збудувати. Роботи – не початий край, бо кожен чемпіонат, призові місця – це нові і нові імпульси.

У нас так повелось, що переможцям Олімпіади ми даруємо від громади міста квартири. Головне – це постійно підтримувати олімпійців. Ми маємо програми, і у нас олімпійці отримують за час підготовки десь 250 тис грн. Це немалі кошти, але це важливо, бо держава не завжди має можливості. А вони – львів`яни, і ми ними гордимося. Квартири – це те, що завжди треба», – сказав мер Львова Андрій Садовий.

Під час зустрічі спортсмени обговорили з мером розвиток спортивної інфраструктури у Львові. Зокрема, йшлось про модернізацію спортивного комплексу СКА. Відтак Андрій Садовий наголосив на тому, що місто звернеться до держави щодо того, щоб передали цей комплекс на баланс міста, щоб мерія могла його повноцінно розвивати. А поки триватиме цей процес, управління спорту має зайнятись розробкою завдання для архітектурного конкурсу на реконструкцію СКА.

Олімпійці подякували Львову за підтримку, як фінансову, так і моральну, та наголосили, що це дуже важливо для здобуття високих результатів.

«Звичайно, мені приємно повернутись додому, на рідну землю, до рідного міста. Дуже було приємно, що так багато людей мене підтримували, це відчувалось. Я дуже вдячна всім львів`янам за підтримку. Квартира від міста – це дуже приємно, і навіть до змагань це було трохи додатковою мотивацією, бо ми, львів`яни, вже знали, що якщо ти привезеш медаль – то буде поштовх у житті. Я зможу зі сім`єю повернутись до Львова і жити тут, бо зараз я мешкаю під Києвом, свого житла у Львові у мене нема. Якщо у нас буде квартира, то ми розглядаємо варіант, щоб повернутись до Львова», – поділилась враженнями Алла Черкасова.

Троє львів’ян-медалістів Олімпійських ігор у Токіо отримають від мерії по квартирі

У Токіо на Олімпіаді змагатимуться вісім львів'ян

Для львівських спортсменів-олімпійців у Львові припасли 3,6 млн грн. Дадуть менше

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів