Сестри Горлови стали бронзовими призерками Чемпіонату України з веслувального слалому

10:29 11 жовтня 2021 р.

У п’ятницю, 8 жовтня, на Миколаївщині завершився Особистий чемпіонат України з веслувального слалому, у якому брали участь три представниці Львівщини: 26-річна Анастасія Горлова, 17-річна Олександра Горлова та 16-річна Валентина Горлова.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Змагання проводились у трьох видах програми: особисті перегони, командні перегони та екстрим слалом.

У командних перегонах на байдарках сестри посіли третє місце, поступившись лише командам Вінницької та Київської областей. У каное в цьому виді програми дівчата фінішували четвертими.

В екстрим-слаломі участь брала Олександра Горлова, яка посіла 4 місце. Варто зауважити, що перше місце виборола фіналістка Олімпійських ігор Вікторія Ус.

Тренують дівчат Олександр Горлов та Вадим Горлов. Валентина та Олександра навчаються у Львівському фаховому коледжі спорту, а Анастасія вже закінчила цей заклад, а також навчання у Львівському державному університеті фізичної культури. Зараз вона є старшим сержантом Збройних сил України та атлеткою Львівської школи вищої спортивної майстерності.

Львів’янка отримала бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо (відео)