Рух привіз до Львова з Києва харківське очко

22:06 4 травня 2023 р.

Майже ввесь матч львівська команда грала у більшості.

Про це повідомила пресслужба ФК "Рух", пише Dailylviv.com.

У матчі 24-го туру УПЛ, який відбувся в Києві на стадіоні імені Баннікова, «жовто-чорні», діючи майже ввесь поєдинок у більшості, зіграли внічию з «Металістом 1925» – 0:0.

Матч розпочався за переваги львівської команди, яка відразу перемістила гру на чужу половину поля. Уже на 6-ій хвилині «Металіст 1925» опинився в меншості: захисник харків'ян Ткачук руками поклав львівського форварда Климчука на газон – червона картка. У більшості «жовто-чорні» притиснули суперника до штрафного майданчика.

Після перерви гра проходила у переважній більшості ігрового часу на половині поля «Металіста 1925». А наприкінці зустрічі за другу жовту картку поле залишив захисник «Руху» Холод.

У підсумку – нічия 0:0.

Чемпіонат України серед команд УПЛ. 24-й тур.

4 травня 2023 року. НТК імені Віктора Баннікова.

«Металіст 1925» (Харків) – «Рух» (Львів) – 0:0.

Попередження: Дідик, 25; Холод, 40.

Вилучення: Ткачук (М), 6 – Холод (Р), 87

«Рух»: Паньків, Лях, Холод, Дідик, Роман, Підгурський, Притула (Карабін, 70), Таллес, Соломон (Столярчук, 90+1), Мисик (Квасниця, 57), Климчук (кап.).