Олена Старікова, велогонниця Львівської школи вищої спортмайстерності, здобула золото в Лізі чемпіонів

13:20 3 грудня 2022 р.

Спортсменка Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності та Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Олена Старікова здобула «золото» у спринті на четвертому етапі Ліги чемпіонів з велотреку.

Про це поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

У фіналі українська спортсменка випередила чинну чемпіонку світу у цій дисципліні Матільде Грос з Франції.

Ліга чемпіонів — це змагання для найуспішніших світових зірок, які відбуваються під егідою Міжнародного союзу велосипедистів (UCI). Такі змагання проводять вдруге.

26-річна Олена Старікова – заслужений майстер спорту України. Тренує спортсменку Євген Болібрух. На Олімпіаді-2020 Олена Старікова стала срібною призеркою в спринті.

Велосипедистка зі Львова - у фіналі ліги чемпіонів UCI на треку

Коростильов і Старікова були кращими спортсменами Львівщини 2019 року

Велоперегони Tour de Lviv Region вписали у світовий календар офіційних змагань

Гірські гонки та класичне ралі на Львівщині: понад 30 екіпажів візьмуть участь у кожному виді змагань

У 2021 році Львівщина матиме понад 20 велоподій національного та міжнародного рівнів