Велоперегони Tour de Lviv Region вписали у світовий календар офіційних змагань

19:21 15 жовтня 2021 р.

Фото до новини

Міжнародний союз велосипедистів включив в перелік заходів на 2022 рік велоперегони «Tour de Lviv Region».

Шосейні змагання для професійних велосипедистів з усього світу Львівщина проводитиме впродовж 12-15 травня. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com. Одразу після внесення перегонів до основного світового календаря велоподій на змагання зареєструвались команди з Австрії, Нідерландів та Казахстану.  

Заявку на проведення «Tour de Lviv Region» подало управління молоді та спорту Львівської ОДА  у партнерстві з федерацією велоспорту України та Міністерством молоді та спорту. У квітні 2021 року змагання відбувались вперше у форматі відкритого всеукраїнського заходу та зібрали учасників з 9 країн. Включення до календаря Union Cycliste Internationale свідчить про офіційне присвоєння велоперегонам статусу міжнародних.

«Під час цьогорічних велоперегонів ми зауважували, що Львівщина вже утвердилась в Україні як один із ключових регіонів у розвитку велоспорту. У нас є добрі дороги, налагоджена якісна комунікація з різними інституціями, допомога яких є вкрай важливою при проведенні шосейних велоперегонів. Тому цілком логічним наступним кроком є вихід на міжнародну арену», - зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. 

Змагання такого рівня Україна проводила лише двічі - у 2016 та 2017 роках у Києві проходив «Tour of Ukraine».

Зараз управління молоді та спорту розробляє маршрут, яким відбуватимуться перегони. Попередньо заплановано, що, як і цьогоріч, перегони відбуватимуться зі стартом та фінішем у популярних серед мандрівників містечках - курортному Трускавці,  Жовкві, тощо. Це дозволить серед іншого популяризувати Львівщину як туристичний регіон.

Гірські гонки та класичне ралі на Львівщині: понад 30 екіпажів візьмуть участь у кожному виді змагань

У 2021 році Львівщина матиме понад 20 велоподій національного та міжнародного рівнів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів