На львівському «Байкалі» розвиватимуть вітрильний спорт, – яхтсмен

19:14 18 травня 2016 р.

Якщо пляж не має чітких меж та неогороджений, то землю біля води засмічують самі відпочивальники, які потім же скаржаться на безлад.

Таку думку висловив представник яхт-клубу «Вербіж» Назар Туркоцьо сьогодні,18 травня, під час прес-конференції на тему «Відпочинок на озері Задорожньому («Байкалі») у Миколаївському районі. Яким він буде влітку 2016 року?», щовідбулася у Львівському прес-клубі.

 - Коли на цю ділянку був вільний доступ, приходив хто хотів та коли хотів, і після кожного сезону вивозилося по 10-15 КАМазів сміття, - каже він.

Тому яхтсмен вважає, що територію треба огородити і охороняти.

- Ми тут популяризуємо вітрильний спорт. Для цього створюють базу, яка потребує великих затрат. Це – і стоянки, і ремонт спортивного інвентаря та суден. Це майно є дуже недешевим. А якщо нам не забезпечать охорону майна, то нам доведеться просто звідти з’їхати, - попередив Назар Туркоцьо.

Також планує огородити своє господарство і начальник центральної рятувально-водолазної служби Львівської області Роман Фіца. Він стверджує, що коли немає паркану, то в них викручують різні гайки, ламають весла і просто беруть човни покататися.

- Я буду загороджувати свою виробничу територію, - попередив він.

За словами представника ТзОВ «Альфа-Омега» Мартина Буфана, пляжні паркани передбачені там як захисний екран від колії залізниці.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:20 27 січня 2022 р.

Четверті змагання Bukovytsia OPEN на Львівщині

Учора на схилах гірськолижного комплексу «Буковиця» поблизу Борислава стартував «Bukovytsia OPEN» - український етап міжнародних дитячих змагань з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN».

Рубрика: Спорт

13:56 26 січня 2022 р.

Львів'яни-лучники їдуть на чемпіонат Європи

У Львові завершився відбірковий навчально-тренувальний збір лучників, на якому визначили основний склад національної збірної команди України на чемпіонат Європи зі стрільби з лука в приміщенні.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу