Львів’яни перемогли на обласних змаганнях пожежників

12:30 23 серпня 2019 р.

• 0
  • 444

У Брюховичах відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту серед збірних команд підрозділів Головного управління ДСНС у Львівській області.

18 команд боролися за звання кращої. Такі змагання відбуваються щорічно, адже пожежно-прикладний спорт залишається невід’ємною складовою професійної підготовки рятувальників. Цей вид спорту сприяє удосконаленню практичних навичок та стає надійним помічником вогнеборців у нелегкій роботі.

Рятувальники змагалися в подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, підйомі штурмовою драбиною у вікно четвертого поверху навчальної вежі. Проте, як і завжди, найбільш видовищними стали такі види змагань, як пожежна естафета та бойове розгортання від пожежного автомобіля.

У результаті напруженої спортивної боротьби визначились і переможці Серед підрозділів першої групи перше загальнокомандне місце посіла команда Сихівського районного відділу Львова. Друге загальнокомандне місце посіла команда Галицького районного відділу Львова. Третє загальнокомандне місце посіла команда Дрогобицького районного відділу.

Серед підрозділів другої групи перше загальнокомандне місце посіла команда Жовківського районного відділу. Друге загальнокомандне місце посіла команда Жидачівського районного відділу. Третє загальнокомандне місце посіла команда Мостиського районного сектору.

Про це повідомили в п’ятницю, 23 серпня, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області.