Львівські гвардійці вибороли перше місце на змаганнях з рукопашного бою

16:20 13 січня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Національної гвардії України

У військовій частині 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України, яка дислокується у Львові, відбулися змагання з рукопашного бою, в яких взяли участь команди її лінійних батальйонів.

Перше місце виборола на цих змаганнях команда військовослужбовців 1-го стрілецького батальйону 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України, який дислокується у Львові. Зокрема вона випередила суперників із Рівного, Ужгорода та Тернополя.

Сержант-контрактник Володимир Бернасевич розповів^ «Сім років я займався боксом і коли підписав контракт з Національною гвардією України та прийшов на військову службу до військової частини 3002, продовжив займатись спортом/ Я посів перше місце у своїй ваговій категорії і розумію, що на мої плечі лягає відповідальність представляти військову частину на змаганнях високого рівня, де маємо отримати лише перемогу».

Учасників змагань привітав командир військової частини – полковник Петро Шуляк, який запевнив: «Я дуже вдячний, що ви всі dpzkb участь у цих змаганнях. Такі заходи допомагають впевнитись у власних силах та ствердитись морально, що дуже важливо для отримання будь-яких життєвих перемог. Тепер ми сформували сильну команду, яка має гідно представити нашу частину на майбутніх змаганнях. Головне на шляху до будь-яких перемог – це не лінитись та докладати максимум зусиль до вдосконалення себе».

Про це повідомили сьогодні, 13 січня, в прес-службі Національної гвардії України, де також опублікували фоторепортаж зі змагань.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів