Львівська «Галичанка» – за крок до чемпіонства

16:50 15 квітня 2019 р.

• 0
  • 558

Львівський гандбольний клуб впевнено продовжує боротьбу за золоті медалі.

У Южному відбувся стартовий матч другого туру другого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги, у якому зустрілися миколаївський «Реал» та львівська «Галичанка».

У наднапруженому матчі команди йшли м’яч в м’яч – за рівного рахунку відправились на перерву – 12:12, не здавали позицій й у другому таймі – за дев’ять хвилин до закінчення гри на табло світився нічийний результат – 19:19.  Проте львів’янки на класі вирвали перемогу – і не мінімальну, а з перевагою у три м’ячі – 24:21.

16 квітня о 12:00 відбудеться центральний  поєдинок  туру – «Галичанка» зустрінеться з «Карпатами». Його результат якого може стати доленосним. Адже в разі перемоги «Галичанка» достроково оформить чемпіонство – п’яте поспіль!

Про це повідомили у львівському обласному відділенні Національного олімпійського комітету України.