Львів здобув четверту поспіль перемогу вдома

12:05 25 квітня 2021 р.

Учора Львів переміг вдома Десну - 1:0 і втік від зони вильоту з УПЛ уже на 6 очок.

Гол у першому таймі забив Ренан. У другому таймі воротар львів'ян відбив пенальті і врятував три очки. Таким чином Львів удруге в сезоні переміг Десну, яка ще є одним із чотирьох претендентів на бронзу у прем'єр-лізі.

Favbet ліга. 23 тур 24 квітня. 19:30  м. Львів. Стадіон «Арена Львів»

Арбітр матчу: Євген Арановський (Київ) Асистенти арбітра: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Тарас Клименко (Київ) Четвертий арбітр: Олександр Солов’ян (Київ) Спостерігач арбітражу: Сергій Березка (Київська обл.) Делегат УАФ: Сергій Задорожняк (Чернівці)

«Львів» – «Десна» – 1:0 (1:0) Гол: Ренан, 44.

Попередження: Махмутовіч, 56, Довгий, 68, Фране, 82, Ернест, 90+2 – Мостовий, 27, Калітвінцев, 77 Вилучення: Якімець, 90+3

Нереалізований пенальті: Гуцуляк, 70 (воротар)

«Львів»: Ілющенков, Якімець, Махмутовіч (к), Ременяк (Семенів, 78), Міхоубі, Ернест, Фране, Довгий, Алваро (Бусько, 78), Бусько, Ренан (Нич, 64)

Запасні: Костик, Комарець, Крушинський, Захарків, Лобай, Велвес

Головний тренер: Анатолій Безсмертний

«Десна»: Паст, Полегенько (Конопля, 63), Огіря (к), Калітвінцев, Картушов, Чепурненко (Арвеладзе, 63), Гітченко, Безбородько (Дегтярьов, 46), Мостовий (Сухоцький, 46), Гуцуляк, Імереков

Запасні: Литовка, Єрмаков, Діма, Домбровський, Волков

Головний тренер: Олександр Рябоконь

28 квітня на стадіоні Арена Львів відбудеться місцеве дербі: Львів прийматиме Рух у раніше перенесеному матчі УПЛ.