Лучано Лучі дуже образив Григорія Козловського, - скарга ФК Рух

15:26 16 березня 2021 р.

Футбольний клуб "Рух» звернувся в Комітет з етики і чесної гри з приводу образливих висловлювань Голови Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі, в тому числі і на адресу Президента «жовто-чорних» Григорія Козловського.

Клуб уже відправив відповідний лист Голові Комітету з етики і чесної гри Франческо Баранці із проханням дати оцінку висловлюванням, негідним спортивного функціонера. Кілька футбольних функціонерів скаражаться також, що Лучано Лучі брутально ображав їх у соціальних мережах та на футбольних сайтах. Зокрема, під публікацією порталу UA-Football з цитатою президента ФК "Рух" Григорія Козловського від 2.10.2019 року Лучі Лучано залишив свій коментар: "Durak 120%". 

На скрінах дописів, які нібито належать Лучпано Лучі, є образи від імені акаунта з ім'ям «Лучіано» на адресу Ігоря Суркіса, Георгія Козловського, Юрія Берези, Андрія Русола, Олексія Михайличенка, Володимира Шарана, Олександра Бабича, Сергія Сидорчука, Владислава Лупашка та інших людей футболу. Також дісталося експертам: не тільки українським Шебеку і Ступару, але й колишнім італійським та англійським суддям.

 

 

dailylviv.com

До теми

17:15 11 травня 2022 р.

Футболіст львівського Руху продає з аукціону золоту медаль

23-річний випускник Львівського фахового коледжу спорту, захисник футбольного клубу «Рух» Олег Веремієнко передав на благодійний аукціон медаль переможця чемпіонату світу U-20 з футболу.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу