35-тисяч уболівальників підганяли футбольну збірну України перемагати сербів

09:48 8 червня 2019 р.

Національна збірна України з футболу провела третій поєдинок у відбірковому турнірі чемпіонату Європи-2020, в якому здобула на 35-тисячній «Арені Львів» упевнену перемогу над командою Сербії з рахугком 5:0.

Віктор Циганков у першому таймі зробив дубль упродовж трьох хвилин (26-ї та 28-ї), Євген Коноплянка забив третій м'яч відразу після перерви (на 46-й), Роман Яремчук (на 59-й) і Коноплянка (на 75-й) довершили розгром сербів у Львові.

Наступний матч у кваліфікації Євро-2020 збірна України проведе 10 червня також у Львові. «Синьо-жовтим» протистоятимуть футболісти Люксембургу.

Турнірне становище: Україна – сім очок (після трьох ігор), Люксембург – чотири (після трьох ігор), Португалія – два (після двох ігор), Сербія – одне (після двох ігор), Литва – одне (після двох ігор).