Управління екології Львівської міськради просить зберегти хвойні дерева

12:15 27 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР нагадали «Перелік місць для здійснення передноворічної роздрібної торгівлі хвойними».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 27 грудня: «З кожним днем різдвяні свята наближаються, а це означає, що мешканці облаштовують святково свої домівки. Основним атрибутом у кожній квартирі і будинку стає ялинка. Управління екології департаменту містобудування Львівської міської ради закликає мешканців не забувати про охорону довкілля та не вирубувати вічнозелені насадження».

У міськраді також поінформували: «Станом на сьогодні кожен має можливість придбати штучну ялинку практично у кожному торговому центрі. Ми закликаємо мешканців не вирубувати хвойні дерева, а для тих, хто хоче мати живу ялинку у домівці, на засіданні виконавчого комітету затвердили 25 місць, де їх можна купити. Будуть здійснюватися перевірки, так як лише чіповані дерева можна продавати і купувати, у разі порушень продавці нестимуть відповідальність».

«Зокрема, мешканців просять дотримуватись таких правил – купувати ялинку лише у місцях, визначених для законного продажу новорічних хвойних дерев; просити у продавців представляти товарно-транспортні накладні на товар; деревце повинно містити спеціальний чіп», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради та опублікували «Перелік місць для здійснення передноворічної роздрібної торгівлі хвойними».

dailylviv.com

До теми

14:12 18 вересня 2021 р.

Хто не встиг прибрати 18 вересня, може це зробити 25 вересня: локації екотолоки у Львові

Толока з нагоди Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day цього року у Львові мала відбутися у суботу, 18 вересня, з 10.00 до 13.00 з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу