Учасники громадських слухань у Львові відхилили проект облаштування парку «Знесіння»

10:00 19 вересня 2017 р.


Фото: зі сторінки «ЗУПИНИМО загарбника Знесіння!» в інтернет-мережі «Facebook»

Котеджів та готелів у парку «Знесіння» найближчим часом не буде.

На сторінці «ЗУПИНИМО загарбника Знесіння!» в інтернет-мережі «Facebook» розповіли про громадські слухання щодо проекту організації території парку «Знесіння», які відбулися в понеділок, 18 вересня, у Львівській міській раді: «На громадських слуханнях були зареєстровані більше 100 громадян Львова. Серед інших у залі були присутні головний архітектор проекту пан Тупісь, в.о. директора парку «Знесіння» Мар'яна Задорожна, директор департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник. Після обрання голови, секретаря та лічильної комісії громадських слухань учасники проголосували за регламент».

«Прикрим епізодом на початку слухань було непорозуміння громади із модератором зустрічі, який намагався порушити регламент громадських слухань і самостійно вибрати голову і секретаря слухань. Після активного заперечення від громадян із юридичною освітою модератор вимкнув мікрофон та презентацію на екрані. Позатим, це не завадило продовжити громадські слухання і провести їх згідно з чинним законодавством», – поінформували також у «Facebook».

«Головний архітектор проекту пан Тупісь доповів ключові деталі проекту. Згодом відбулася конструктивна дискусія у форматі питання-відповіді присутніх учасників слухань із головним архітектором проекту. Врешті, усі учасники громадських слухань майже одноголосно проголосували за відхилення проекту організації території парку «Знесіння» як неактуального (2013 рік) та такого, що не відповідає потребам громади Львова, заборону нової забудови житлових будинків, готелів та котеджів на всій території парку «Знесіння», звернення до Львівської міської ради про замовлення нового проекту організації парку «Знесіння» оголошення вакансії на посаду директора парку «Знесіння», оскільки парк вже багато років не має директора. Після голосування у короткому зверненні директор департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник подякував громаді за активну позицію і погодився взяти до уваги результати громадських слухань», – поінформували також на сторінці «ЗУПИНИМО загарбника Знесіння!» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу