У Львові зацвітуть 6 галявин з луговими травами: де саме

19:13 22 червня 2023 р.

Фото до новини

Різнотрав’я на Високому Замку висіяли як озимину, тому галявина перша розквітла у Львові.

На нижньому оглядовому майданчику Високого Замку у Львові розквітла галявина з луговими травами. Зараз тут активно цвітуть різнокольорові маки і волошки, на черзі - ешольція, космея, нагідки, чорнушка та інші квіти, повідомляють в управлінні екології та природних ресурсів Львівської міськради. Про це пише Dailylviv.com.

Це перша галявина з різнотрав’ям, яка розквітла в місті. Загалом у Львові засіяли шість таких галявин.

Різнотрав’я на Високому Замку висіяли як озимину, тому галявина перша розквітла у Львові.

«Це експериментальний проєкт, втілений садівницями Львова у співпраці з працівниками ДП «Парк Високий Замок». Наприкінці минулого року вони засіяли невелику ділянку сумішшю з найрізноманітніших однорічних квітів. Види підібрані таким чином, щоб одні квіти змінювали інші. Будемо уважно стежити за квітником, якщо він продовжить виправдовувати наші сподівання - наступного року чекайте на такі локації по всьому місту», – зазначають садівники міста.

В управлінні екології та природних ресурсів Львівської міськради кажуть, такі ж галявини з лучними травами з’являться ще на 5 локаціях міста: біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові, у сквері Кульчицької, Саду пам’яті, парках «Залізна Вода» і Замарстинівському. Квіти вже висіяні і за місяць-півтора будуть квітнути, кажуть фахівці.

«Створюючи ділянку лучних трав, ми збільшуємо біорізноманіття та зберігаємо природні екосистеми, підтримуємо диких запилювачів і сприяємо затримці дощової води. Лугові рослини також знижують температуру. Вони є природнім фільтром, зменшують ерозію грунту. Важливі і фінансові переваги – їх не потрібно поливати, окрім перших тижнів, і косити необхідно максимум двічі на рік», – зазначила Оксана Луцко, заступниця начальника управління екології та природних ресурсів Львівської міськради.

У Львові буде мавританський газон і клумби у шести парках. Перелік

Завтра обабіч дороги від Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні до Високого Замку посадять квітучі яблуні і груші

У центральній частині Львова висадять кліматичні дерева: де саме

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів