У Львові запропонували створити зоополіцію, яка би боролась із кривдниками тварин

20:55 23 вересня 2020 р.

Така структура діє у багатьох цивілізованих країнах світу. То чому би Львову та області не перейняти цю практику?

Таку ідею висловила Тетяна Воскресенська, громадська активістка, волонтерка ЛКП "Лев", представниця Народного Руху України, пише DailyLviv.

- Мене вражає кількість тварин, яких господарі викидають на вулицю. Мене ранить, коли їх калічать і вбивають. У мене живуть семеро котиків, яких я підібрала на вулиці: хтось без ока, хтось без лапки… Вражає людська жорстокість, і я думаю, що настав час боротися із кривдниками тварин більш рішуче. Створення зоополіції було би на часі, – сказала вона.
Крім того Тетяна Воскресенська наголосила, що Львову потрібен притулок для тварин, бодай, у кожному районі міста.

 - Нині у нас є лише тваринний притулок «Милосердя» і ЛКП «Лев», але ці заклади перевантажені, - зазначила вона. – По одному притулку в кожному районі – це був би вихід.
Волонтерка також закликала людей не викидати новонароджених тварин на вулицю і не вбивати, а вчасно стерилізувати домашніх улюбленців

- Мене бісить, коли чую: «Ой, моя киця знову народила. Куди подіти кошенят: втопити чи викинути?» Я завжди втручаюсь у такі розмови: «А стерилізувати не пробували?!» на мене дивляться круглими очима – хтось і не думав про таке, інші кажуть, що дорого. Але стерилізувати тварину можна і безкоштовно, записавшись у чергу. На жаль, люди не проінформовані.

А багато хто і не дуже хоче задаватися такими питаннями. Навіщо? Утопити ж легше. І це дуже страшно, – констатувала Тетяна Воскресенська.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин.

У Львові розповіли про конкуренцію між зоозахисниками-волонтерами.

 


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

15:45 9 квітня 2021 р.

Самбірському району дадуть кілька мільйонів для захисту чотирьох сіл від повені

Протипаводкові об’єкти треба споруджувати швидко, оскільки у 2008, 2010, 2014 роках у селах Калинів, Кружики, Ралівка, Задністря було затоплено 359 садиб, 1898 га сільськогосподарських угідь,

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу