У Львові розповіли про конкуренцію між зоозахисниками-волонтерами

21:35 23 вересня 2020 р.

Якби ЛКП «Лев» співпрацював з усіма волонтерами, проблем було би менше. На жаль, нині до питулку тварини потрапляють вибірково: одних візьмуть на перетримку та знайдуть господаря, інших чипують, і вони знову опиняться на вулиці.

Про це повідомила Світлана Стечак, представниця ВО “Батьківщина” на засіданні "Хто і як має вирішити проблему безпритульних тварин на Львівщині?" у Львівському пресклубі, пише DailyLviv.

- Я живу у Львові на вулиці Стрийській біля автовокзалу, і я бачу тут постійно 15 чипованих собак, – розповіла Світлана Стечак, представниця ВО “Батьківщина”. - Мешканці довколишніх будинків підгодовують їх, узимку впускають до під’їздів… Але боляче спостерігати, що цих тварин викинули. Вони не винні у тому, що набридли господарям, а інших не знайшли. Але ж хтось їх чипував, хтось мав прилаштувати, чи не так?

Якщо у країнах Європи тварини, які втратили господаря, стають власністю міста і муніципальна влада несе за них відповідальність, то в Україні і, у Львові зокрема, їх залишають напризволяще.

 - Я спостерігала, як собака біг за машиною два кілометри, бо його викинули на трасі. Ми зупинилися, підібрали бідолашного, зараз він живу у моєї мами в селі. Бездушність людей вражає… Але ми не можемо перевиховати усіх, то ж такі тварини мають бути захищені владою, –  упевнена Світлана Стечак.

Зараз, зауважує вона, величезну роботу взяли на себе волонтери. Однак, на жаль, між ними немає єдності.

- Я би сказала, що між ними існує конкуренція. А ЛКП «Лев» бере до себе тварин не від усіх зоозахисників. Так не має бути, – наголосила Світлана Стечак.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин.

У Львові запропонували створити зоополіцію, яка би боролась із кривдниками тварин.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

15:45 9 квітня 2021 р.

Самбірському району дадуть кілька мільйонів для захисту чотирьох сіл від повені

Протипаводкові об’єкти треба споруджувати швидко, оскільки у 2008, 2010, 2014 роках у селах Калинів, Кружики, Ралівка, Задністря було затоплено 359 садиб, 1898 га сільськогосподарських угідь,

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу