У Львові розповіли про конкуренцію між зоозахисниками-волонтерами

21:35 23 вересня 2020 р.

Якби ЛКП «Лев» співпрацював з усіма волонтерами, проблем було би менше. На жаль, нині до питулку тварини потрапляють вибірково: одних візьмуть на перетримку та знайдуть господаря, інших чипують, і вони знову опиняться на вулиці.

Про це повідомила Світлана Стечак, представниця ВО “Батьківщина” на засіданні "Хто і як має вирішити проблему безпритульних тварин на Львівщині?" у Львівському пресклубі, пише DailyLviv.

- Я живу у Львові на вулиці Стрийській біля автовокзалу, і я бачу тут постійно 15 чипованих собак, – розповіла Світлана Стечак, представниця ВО “Батьківщина”. - Мешканці довколишніх будинків підгодовують їх, узимку впускають до під’їздів… Але боляче спостерігати, що цих тварин викинули. Вони не винні у тому, що набридли господарям, а інших не знайшли. Але ж хтось їх чипував, хтось мав прилаштувати, чи не так?

Якщо у країнах Європи тварини, які втратили господаря, стають власністю міста і муніципальна влада несе за них відповідальність, то в Україні і, у Львові зокрема, їх залишають напризволяще.

 - Я спостерігала, як собака біг за машиною два кілометри, бо його викинули на трасі. Ми зупинилися, підібрали бідолашного, зараз він живу у моєї мами в селі. Бездушність людей вражає… Але ми не можемо перевиховати усіх, то ж такі тварини мають бути захищені владою, –  упевнена Світлана Стечак.

Зараз, зауважує вона, величезну роботу взяли на себе волонтери. Однак, на жаль, між ними немає єдності.

- Я би сказала, що між ними існує конкуренція. А ЛКП «Лев» бере до себе тварин не від усіх зоозахисників. Так не має бути, – наголосила Світлана Стечак.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин.

У Львові запропонували створити зоополіцію, яка би боролась із кривдниками тварин.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу