У Львові триває блокування реконструкції площі Святого Юра

21:08 9 грудня 2015 р.


Фото: зі сторінки спільноти «Врятуй Сквер Святого Юра» в інтернет-мережі «Facebook»

Активісти повідомили в середу: «Виглядає, що меру і його команді далі байдуже на свої ж обіцянки, текст мирової і взагалі цивілізований спосіб вирішення конфлікту.

«Сьогодні зранку «Онур» знову намагався почати роботи, хоча була обіцянка припинити роботи до моменту, доки будуть всі документи на місці (був відсутній паспорт проекту) і буде дане пояснення чому була порушена мирова (одразу в декількох пунктах) і хто буде відповідати за це», – повідомили в середу в спільноті «Врятуй Сквер Святого Юра», де також поінформували:

«Знаходячись на місці, ми попросили зупинити роботи. Паспорт в обід таки привезли (на фото), заяву на сайті ЛМР Гелена Пайонкевич обіцяла до кінця дня. Якщо заяви не буде або в ній не буде чіткого пояснення причин порушення і відповідальних, ми будемо далі блокувати роботи.

Виглядає, що меру і його команді далі байдуже на свої ж обіцянки, текст мирової і взагалі цивілізований спосіб вирішення конфлікту. Так тривати більше не може. 

Садовий не поділяє підходу і поглядів Магдиш, за один день вирішується питання її звільнення. Проте, виглядає, що мер поділяє позицію і стандарти роботи деяких членів його команди – постійне нехтування законом, невиконання публічних домовленностей і обіцянок, постійні брехні мешканцям і активістам».

Про це повідомили сьогодні, 9 грудня, на сторінці спільноти «Врятуй Сквер Святого Юра» в інтернет-мережі «Facebook».

Як інформував «ЩЛ», активісти нарахували 7 грудня у сквері Святого Юра 16 свіжих пнів – хоч домовилися з міськрадою про дев’ять, відтак знову заблокували 8 грудня реконструкцію скверу, «Львівавтодор» Олег Береза повідомив у вівторок: «Кількість дерев, яку необхідно зрізати, нам надало управління екології».

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу