У Львові формують крони дерев | Новини Львова

У Львові формують крони дерев

17:30 24 січня 2020 р.

  • 0

У Львові проводять формування крон дерев.

Про це повідомили в п’ятницю, 24 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, роботи тривають на проспекті Чорновола й вулицях Тернопільській, Героїв Крут та інших. В управлінні екології та природних ресурсів зазначили: «Працівники управління екології здійснюють нагляд над роботами з обрізки. Майстри та робітники всіх підрядників пройдуть додаткове навчання і підпишуть згоду на дотримання ключових положень правил формувального та санітарного обрізування крони дорослих дерев. За кожним районом закріплений працівник управління екології для нагляду за роботами».

Як інформував «Щоденний Львів», ЛМР проведе внутрішнє розслідування щодо радикальної обрізки дерев на вулиці Повітряній.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:38 30 червня 2020 р.

Екологічний стан річок можна перевірити на інтерактивній карті

Як інформують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА кожен охочий може ознайомитись з інформацією про екологічний стан річок України. Для цього потрібно скористатись інтерактивною картою «Моніторинг та екологічна оцінка водних ресурсів України», яка розміщена на офіційному вебсайті Держводагенства України.

Рубрика: Природа

09:43 29 червня 2020 р.

Найменше від повеней постраждала Львівщина

29 червня на території західних областей (Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська і Тернопільська) продовжуються роботи з ліквідації наслідків дощового паводку.

Рубрика: Природа

14:23 28 червня 2020 р.

Рятувальники попереджають про підвищення рівнів води у рiчках басейну Днiстра

За даними УкрГідрометцентру, 28 червня на рiчках басейну Днiстра (Львiвська, Iвано- Франкiвська обл.) очiкується формування локальних швидкоплинних дощових паводкiв з пiдйомом рiвнiв води на 0,5 - 1,5 м над рiвнями, що були зафіксовані 27 червня на 8 годину.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу