У Львівській міськраді розслідуватимуть обрізку дерев

13:00 24 січня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

ЛМР проведе внутрішнє розслідування щодо радикальної обрізки дерев на вулиці Повітряній.

Про це повідомили в п’ятницю, 24 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що таке доручення сьогодні під час засідання виконавчого комітету дав міський голова Львова Андрій Садовий. За його словами, будь-які знущання над деревами та радикальні обрізки в місті заборонені, а ті, хто до цього дотичний, будуть звільнені.

Як повідомила керівниця міського управління екології Олександра Сладкова, сьогодні вранці відбулася нарада з усіма відповідальними особами, під час якої з’ясувалось, що більшість цих дерев підлягає зрізанню, а решту — сформовані занадто сильно. Відтак, озвучено зауваження і прийнято всі управлінські рішення, щоб таких випадків у місті більше не було.

За словами заступниці мера з ЖКГ Ірини Маруняк, для відповідальних людей із районних адміністрацій уже провели навчання щодо того, як правильно проводити формування крон. А вже 12 лютого відбудеться повторний тренінг для, власне, майстрів підприємств, що його проводять. Окрім того, відтепер кожне зрізання чи формування узгоджуватиметься з міським управлінням екології.

Відтак, міський голова дав доручення підготувати відповідний проєкт рішення виконавчого комітету з підписами всіх, хто має стосунок до роботи з деревами. А за конкретним випадком на вулиці Повітряній в мерії повинні провести внутрішнє розслідування, а всіх винних покарати.

Торік громадські активісти зареєстрували петицію проти варварської обрізки дерев, яка менш ніж за добу набрала необхідні 500 підписів. Її розглянули на засіданні сесії міськради та підтримали більшістю голосів. Раніше міський голова різко розкритикував випадки радикальної обрізки дерев і дав доручення спільно напрацювати й затвердити уніфіковані правила поводження з деревами у Львові разом із активістами.

Як інформував «Щоденний Львів», міський голова заборонив будь-яку обрізку дерев у Львові до спільного прийняття уніфікованих правил із активістами.

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу