Сніголавинна небезпека у Карпатах

12:15 27 січня 2019 р.

Третій рівень небезпеки у горах і нульовий – у Львові.

За даними УкрГідрометцентру, 27-28 сiчня на високогiр"ї та в горах Закарпатської, 27 січня - у горах Івано-Франківської областей утримується значна снiголавинна небезпека (3-й рiвень).  У гiрських районах Закарпатської областi є загроза зсувiв снiгу на дороги.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, вночі та сьогодні зранку до прибирання Львова було залучено 58 одиниць техніки. Для посипання тротуарів і доріг було використано 371 м³ піскосуміші, 7 тонн солі, 2,5 тонни реагенту. Також у черговому режимі працювала ще 21 одиниця техніки. Загальна кількість техніки, яка може бути задіяна для прибирання міста в зимовий період, становить 135 одиниць.

У цьому повідомленні розписано також скільки чого працювало-розкидало у кожному районі міста. Немає лише конкретної інформації, які ж саме вулиці і тротуари належно розчищені від снігу. Підрахувати-показати результати роботи, а не кількість списаного на неї пального, піскосуміші і реагенту, як завжди, найважче. 

dailylviv.com

До теми

18:00 23 жовтня 2021 р.

У Львові висадили ліквідамбар, якого ще немає в жодному з тутешніх парків

Сьогодні у Стрийському парку висадили нові дерева. Особливим мешканцем парку стало дерево ліквідамбар. Це дерево, якого ще немає в жодному з львівських парків. Загалом цієї осені у Львові планують висадити понад 2800 дерев.

Рубрика: Природа

14:36 23 жовтня 2021 р.

У семи локаціях Львова сьогодні посадили дерева. Перелік

Сьогодні, 23 жовтня, у межах глобального екологічного проєкту «Greening the Planet», у Львові висаджують дерева. Головними локаціями озеленення стали центр міста, зокрема вул. Театральна, пл. Соборна, Бернардинський сад, пл. Ринок, пр. Свободи, пл. Підкови, а також територія біля клінічної лікарні швидкої допомоги – тут створили новий екопростір під назвою «Сад Здоров’я».

Рубрика: Природа

18:52 22 жовтня 2021 р.

Ірина Гримак, Віталій Свіщов, Михайло Дзюдзь, Михайло Гичка садили ліс на Старосамбіщині

Сьогодні, 22 жовтня, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Віталій Свіщов, депутати облради Михайло Дзюдзь та Михайло Гичка, працівники комунальних лісових господарств Галсільлісу на території Бачинського лісництва Старосамбірського ОКС ЛГП «Галсільліс» висадили 2 тисячі саджанців ялини та понад 8,5 тисяч модрини.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу