Мешканці Львова виставили оцінки паркам. Лідери й аутсайдери

16:00 16 лютого 2024 р.

Фото до новини

У Львові опублікували результати опитування «Парки 2023. Як вам зміни?». Пів тисячі мешканців громади проголосували за улюблений парк, відзначили основні позитивні зміни в парках міста та поділилися пропозиціями щодо їх покращення.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

За підсумками опитування в управлінні екології та природних ресурсів сформували рейтинг найбільш відвідуваних парків Львова.

В управлінні екології та природних ресурсів Львівської міської ради проаналізували результати опитування щодо парків за 2023 рік.

Читайте також: У Львові буде новий парк з озером. Восьмий

Стрийський парк Львова за результатами опитування — на першому місті за  відвідуваністю. Також його відзначили як один з найдоглянутіших парків Львова, де найбільше позитивних змін.

Окрім цього, найбільш відвідуваними парками міста є: парк ім.І.Франка, парк «На Валах» та Меморіал Небесної Сотні, регіональний ландшафтний парк Знесіння та парк «Високий Замок».

Парки-«відмінники» з погляду мешканців у 2023 році: Стрийський парк, парк І.Франка, Меморіал Небесної Сотні, 700-річчя Львова, Піскові озера, Горіховий гай та інші. Тут мешканці відмітили чимало позитивних змін, зокрема облаштування інфраструктури парків, появу нових паркових меблів та дитячих майданчиків.

Наступного року більше уваги опитувані радять звернути на: Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, Снопківський парк, парк ім. І.Виговського, «Білогорща», Левандівський парк, а також продовжити позитивні тенденції в інших парках.

Читайте також: Львів бере ще один парк у свої руки

Респонденти відзначили як дуже важливі такі потреби:

безбарʼєрні входи та доріжки там, де їх немає;

дитячі майданчики з інклюзивними елементами;

тренувальні спортивні майданчики для реабілітації;

оздоровчі стежки — теренкури;

якісний догляд за водоймами;

вигульні майданчики для собак;

паркові меблі;

зелені насадження та клумби.

Читайте також: у Львові умебльовують парки

«Ми розуміли важливість посилення доступності парків для маломобільних відвідувачів і це було пріоритетом для нас, а опитування лише підтвердило цю думку і з боку відвідувачів-мешканців громади. Тому під час найближчого обстеження парків ми складемо список входів та місць, які необхідно зробити доступними. Йдеться про пониження тротуарів, пандуси між доріжками, інклюзивні майданчики», – розповіла Оксана Луцко, заступниця керівника управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів