На очищенні озер у Львові освоять понад 1 млн грн. Список витрат

12:31 22 липня 2020 р.

У Львові тривають роботи зі збереження та очищення міських водойм, на що освоять понад мільйон гривень.

DailyLviv інформує, що, за даними управління екології та природних ресурсів, у межах Львова нараховується 71 водний об'єкт, 43 з яких обслуговує місто. Так, у 2020 році роботи із покращення благоустрою та технічного стану водойм тривають на 6 об'єктах. Загальна вартість виконання робіт становить 4 млн 90 тис. грн.

«Ми маємо намір повністю очистити озера, щоб вони були красивими, і щоб було де відпочивати. До цього повинні долучатись і мешканці міста. Адже там, де громадяни проявляють власну ініціативу, там більше порядку», — наголошує міський голова Львова Андрій Садовий.

Так, у 2019 році з міського Фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році було виділено 345 тис грн. на покращення благоустрою та технічного стану міських водойм, зокрема:

170 тис. грн — на «Покращання благоустрою, технічного стану та обслуговування водойми на вул. П. Панча, 8−10 у м. Львові» (початок робіт);

75 тис. грн — на «Інженерно-геологічні вишукування території РЛП „Знесіння“ для покращання благоустрою та технічного стану водойми, розташованої на вул. Митрополита В. Липківського — вул. Заклинських»;

100 тис. грн — на «Топографо-геодезичні та геологорозвідувальні роботи для покращання технічного стану водойми, розташованої на вул. Панаса Сотника».

Цьогоріч з міського Фонду охорони навколишнього природного середовища передбачається 1 млн 90 тис. грн на покращення благоустрою та технічного стану міських водойм, зокрема:

190 тис. грн — на «Очищення водойми, розташованої на вул. Митрополита Лепківського — вул. Заклинських у м. Львові»;

130 тис. грн — на «Виготовлення проектно-кошторисної документації з покращання технічного стану водойми, розташованої на вул.І.Величковського».

70 тис. грн — на «Проведення гідрологічних досліджень та виготовлення проектно-кошторисної документації з покращання технічного стану водойми, розташованої на вул. Сотника В. Панаса».

100 тис. грн — на «Проведення гідрогеологічних досліджень водойми та території, прилеглої до вул. Замарстинівської, 270 «

600 тис. грн — на «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного та санітарного стану річок (обстеження та очищення витоку русла річки Зубра від незаконних каналізаційних під'єднань).

Разом з тим, з Громадського бюджету міста Львова виділено 3 млн грн — на «Покращання благоустрою, технічного стану та обслуговування водойми на вул. П. Панча, 8−10 у м. Львові». Відтак, загальна вартість виконання цьогорічних робіт становить 4 млн 90 тис. грн.

Також 2021 році планується покращити благоустрій та технічний стан водойм, розташованих:

— у парку «Піскові озера» (завершення робіт);

— у парку «Озеро Левандівське»;

— на вул. Панча;

— на вул. Сотника Панаса;

— на вул. Величковського;

— на вул. Замарстинівській, 270.

Потреба у фінансуванні буде визначена за результатами розроблених проектно-кошторисних документацій.

Про це повідомила Львівська міська рада.

dailylviv.com

До теми

14:37 15 серпня 2022 р.

Синоптики застерігають про густий туман та грозу

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що 16 серпня у Львові вночі та вранці буде туман, видимістю 200 – 500 м. Вдень – гроза, шквал 15 – 20 м/с, град.

Рубрика: Природа

15:17 12 серпня 2022 р.

Пити чи не пити: якість води у річках Львівщини - де найліпша і найгірша

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну у липні 2022 року зробило моніторинг якості поверхневих вод в межах української частини басейну р. Вісли.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу