На очищенні озер у Львові освоять понад 1 млн грн. Список витрат | Новини Львова

На очищенні озер у Львові освоять понад 1 млн грн. Список витрат

12:31 22 липня 2020 р.

  • 0

У Львові тривають роботи зі збереження та очищення міських водойм, на що освоять понад мільйон гривень.

DailyLviv інформує, що, за даними управління екології та природних ресурсів, у межах Львова нараховується 71 водний об'єкт, 43 з яких обслуговує місто. Так, у 2020 році роботи із покращення благоустрою та технічного стану водойм тривають на 6 об'єктах. Загальна вартість виконання робіт становить 4 млн 90 тис. грн.

«Ми маємо намір повністю очистити озера, щоб вони були красивими, і щоб було де відпочивати. До цього повинні долучатись і мешканці міста. Адже там, де громадяни проявляють власну ініціативу, там більше порядку», — наголошує міський голова Львова Андрій Садовий.

Так, у 2019 році з міського Фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році було виділено 345 тис грн. на покращення благоустрою та технічного стану міських водойм, зокрема:

170 тис. грн — на «Покращання благоустрою, технічного стану та обслуговування водойми на вул. П. Панча, 8−10 у м. Львові» (початок робіт);

75 тис. грн — на «Інженерно-геологічні вишукування території РЛП „Знесіння“ для покращання благоустрою та технічного стану водойми, розташованої на вул. Митрополита В. Липківського — вул. Заклинських»;

100 тис. грн — на «Топографо-геодезичні та геологорозвідувальні роботи для покращання технічного стану водойми, розташованої на вул. Панаса Сотника».

Цьогоріч з міського Фонду охорони навколишнього природного середовища передбачається 1 млн 90 тис. грн на покращення благоустрою та технічного стану міських водойм, зокрема:

190 тис. грн — на «Очищення водойми, розташованої на вул. Митрополита Лепківського — вул. Заклинських у м. Львові»;

130 тис. грн — на «Виготовлення проектно-кошторисної документації з покращання технічного стану водойми, розташованої на вул.І.Величковського».

70 тис. грн — на «Проведення гідрологічних досліджень та виготовлення проектно-кошторисної документації з покращання технічного стану водойми, розташованої на вул. Сотника В. Панаса».

100 тис. грн — на «Проведення гідрогеологічних досліджень водойми та території, прилеглої до вул. Замарстинівської, 270 «

600 тис. грн — на «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного та санітарного стану річок (обстеження та очищення витоку русла річки Зубра від незаконних каналізаційних під'єднань).

Разом з тим, з Громадського бюджету міста Львова виділено 3 млн грн — на «Покращання благоустрою, технічного стану та обслуговування водойми на вул. П. Панча, 8−10 у м. Львові». Відтак, загальна вартість виконання цьогорічних робіт становить 4 млн 90 тис. грн.

Також 2021 році планується покращити благоустрій та технічний стан водойм, розташованих:

— у парку «Піскові озера» (завершення робіт);

— у парку «Озеро Левандівське»;

— на вул. Панча;

— на вул. Сотника Панаса;

— на вул. Величковського;

— на вул. Замарстинівській, 270.

Потреба у фінансуванні буде визначена за результатами розроблених проектно-кошторисних документацій.

Про це повідомила Львівська міська рада.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:46 4 серпня 2020 р.

У Львові ЛКП «Лев» безкоштовного чіпуватиме собак у всіх районах міста (графік)

ЛКП «Лев» спільно з Аnimal.ID, у межах акції пільгового чіпування собак у Львові, проведе виїзди в райони міста, що дозволить усім охочим скористатись можливістю та безкоштовно прочіпувати свого улюбленця.

Рубрика: Природа

17:34 2 серпня 2020 р.

"Англійський" парк Трускавця, названий іменем австрійського парламентаря, стане загальнодержавним

Кабінет Міністрів України підтримав проект Указу Президента України «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення», відповідне рішення схвалено на засіданні 29 липня.

Рубрика: Природа

15:59 25 липня 2020 р.

На Львівщині люди і собаки плавають у питному озері

Щороку у Трускавці для засмаги та купання люди обирають питне озеро, яке не призначене для відпочинку на ньому. Оскільки питне водосховище оздоровниці, що на річці Воротище, знаходяться в межах першого поясу зони санітарної охорони водних об’єктів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу