Робоча група напрацьовує стратегію розвитку Львівщини до 2027 року

14:30 6 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА відбулось чергове засідання робочої групи «Екологія» з метою підготовки проектних ідей до проекту «Плану заходів з реалізації стратегії у 2021-2023 роках та розроблення проекту «Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року», яка має на меті збалансований регіональний розвиток, підвищення якості життя та добробуту населення.

Про це повідомили в четвер, 6 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Під час засідання начальник відділу стратегічного планування департаменту економічної політики облдержадміністрації Вадим Табакера презентував основні напрями роботи під час розробки Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року. Засідання відбулося в форматі мозкового штурму, під час якого всі присутні ділилися своїми думками та напрацюваннями, які можна втілити під час розробки та реалізації Стратегії. Однією з операційних цілей Стратегії є «Екологія», яка передбачає реалізацію ключових завдань у галузі охорони навколишнього природного середовища».

dailylviv.com

До теми

17:36 1 листопада 2020 р.

Німці допоможуть відновити львівські болота

За радянських часів болота в Україні висушували. Але користь для сільського господарства виявилась обмеженою, наслідки ж для довкілля - катастрофічними. Тепер болота хочуть відновити. Німеччина допоможе грошима.

Рубрика: Природа

09:50 31 жовтня 2020 р.

У Карпатах очікують 10 см снігу

31 жовтня в Карпатах, внаслідок проходження фронту, очікуються значні опади у вигляді дощу, місцями - значного. У горах та на високогір'ї очікують до 10 см снігу.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу