Польща також перейшла на зимовий час

09:09 28 жовтня 2013 р.

  • 0

Експерти вважають, що з економічної точки зору зміна часу на літній і зимовий не дає заощаджень.

З суботи на неділю Польща перейшла на зимовий час, інформує Польське радіо. Однак, за оцінкою експертів, зміна часу на літній і зимовий не дає заощаджень. Головна економістка Поштового банку Моніка Куртек нагадує, що літній час запроваджено задля кращого використання сонячного світла і зниження споживання енергії. Але розвиток і розповсюдження технологій привели до того, що незалежно від пори року використання електроенергії – велике. Тому можна було би подумати, чи не відмовитися від зміни часу.

– Складається враження, що з економічної точки зору, зміна часу не має надто великого значення. Промисловість, підприємства, фірми дуже часто працюють на високих обертах незалежно від пори року, використання електроенергії влітку і взимку зберігається на подібному рівні, а отже, можливо, варто було б подумати над тим, щоб не робити таких змін, – наголошує Куртек.

Однак, в оцінці аналітика консалтингової фірми Expander Ярослава Садовського, радше, немає шансів на такі зміни.

– З одного боку, це своєрідна традиція, з іншого – важко самому запроваджувати зміни, наприклад, якщо би ми самі вирішили не переводити годинників, а всі наші партнери в ЄС продовжували би це робити, виникли би різного роду проблеми і додаткові ускладнення, – вважає Садовський.

До літнього часу Польща повернеться останньої неділі березня.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:40 15 листопада 2019 р.

На дорогах Львова буде погана видимість

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що в суботу, 16 листопада вночі та вранці у Львову очікується туман видимістю 200-500 метрів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу