Польща також перейшла на зимовий час

09:09 28 жовтня 2013 р.

  • 0

Експерти вважають, що з економічної точки зору зміна часу на літній і зимовий не дає заощаджень.

З суботи на неділю Польща перейшла на зимовий час, інформує Польське радіо. Однак, за оцінкою експертів, зміна часу на літній і зимовий не дає заощаджень. Головна економістка Поштового банку Моніка Куртек нагадує, що літній час запроваджено задля кращого використання сонячного світла і зниження споживання енергії. Але розвиток і розповсюдження технологій привели до того, що незалежно від пори року використання електроенергії – велике. Тому можна було би подумати, чи не відмовитися від зміни часу.

– Складається враження, що з економічної точки зору, зміна часу не має надто великого значення. Промисловість, підприємства, фірми дуже часто працюють на високих обертах незалежно від пори року, використання електроенергії влітку і взимку зберігається на подібному рівні, а отже, можливо, варто було б подумати над тим, щоб не робити таких змін, – наголошує Куртек.

Однак, в оцінці аналітика консалтингової фірми Expander Ярослава Садовського, радше, немає шансів на такі зміни.

– З одного боку, це своєрідна традиція, з іншого – важко самому запроваджувати зміни, наприклад, якщо би ми самі вирішили не переводити годинників, а всі наші партнери в ЄС продовжували би це робити, виникли би різного роду проблеми і додаткові ускладнення, – вважає Садовський.

До літнього часу Польща повернеться останньої неділі березня.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:55 2 червня 2020 р.

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

У Львові є традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. У червні троє осіб поважного віку відзначатимуть День народження: двом із них виповниться 100 років, ще одній людині - 103 роки.

Рубрика: Природа

12:25 1 червня 2020 р.

"Нафтусю" і "Східницьку" на Львівщині рятують від забруднення стічними водами

Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних нейтралізують ризик забруднення цілющих мінеральних вод у Східниці та річці Східничанці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу