На Миколаївщині натрапили на сміття зі Львова

12:45 3 квітня 2019 р.


Фото: dei.lviv.ua

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області проінспектували дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Миколаївського району.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Львівській області, де також розповіли: «В ході проведення рейдової перевірки між селами Устя та Рудники на території Дроговизької сільської ради біля річки Колодниця виявлено несанкціоноване вивезення твердих побутових відходів на площі 77 квадратних метрів загальним об'ємом близько 120 кубічних метрів. За інформацією місцевих жителів, сміття було вивезене великогобаритним транспортом без пізнавальних знаків в ніч з 27 на 28 березня 2019 року».

«На місці події серед сміття було виявлено фіскальні чеки, видані супермаркетами та закладами харчування Львова. Інспекцією скеровано листи у Миколаївське відділення поліції та Миколаївську райдержадміністраці щодо вжиття відповідних заходів реагування та ліквідації незаконно вивезеного сміття», – поінформували також у Державній екологічній інспекції у Львівській області та опублікували фотосвідчення.

dailylviv.com

До теми

17:53 27 січня 2022 р.

На Львівщині порахували всі річки та ставки й озера

Спеціалісти Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну спільно з представниками територіальних громад області провели інвентаризацію лінійних та площинних водних об’єктів, на територіях усіх 73-х ТГ Львівської області.

Рубрика: Природа

17:42 24 січня 2022 р.

У Львові відновлять місто-сад на Кульпаркові

Сьогодні, 24 січня, відбулося виїзне засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради, під час якого було підтримано створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Кульпарків» у місті Львові площею 16,22 га.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу